Iris  Jurma     *

VÕHUMÕÕK*

 
ärikingid * sisustuselemendid * Nuku kohvermajad

Nuku kohvermajad


Kaasaskantav nukumaja on iga tüdruku unistus, vanusest sõltumata. Vanasse kohvrisse saab ehitada muinasjutumaja nii karvastele loomakestele, kui ka Monster High kangelannadele. Ja kui mäng läbi, paned ukse lihtsalt kinni. Maale suvitama minnes saab kogu kupatuse sanga pidi kaasa võtta.

 All on näha näidised, millest kõik ei pruugi kohe saadaval olla. Seepärast arvesta palun tellides, et tööga võib minna 4-6 nädalat. 
Nukumaja võib ehitada ka tellija kohvrisse, kui see on piisavalt heas korras.
Tellimusel valmival kohvermajal on kokkuleppe hind sõltuvalt suurusest ja detailide hulgast, orienteeruv hind on 200-350 €
Võta ühendust iris989@gmail.com


Näidis: Päikesekarva klassikaKollasesse käsitsi renoveeritud vanasse kohvrisse on ehitatud klassikalise Kalamaja korteri põhjal mõnus elamine umb 12 cm kõrgustele tegelastele. Korteris on laudpõrandad, osaliselt käsitsi maalitud tapeedid, vannitoas plaaditud põrand. Vaated on vahetatavad ehk omanik saab ise uusi pilte joonistada vastavalt tujule ja aastaajale. Vannitoa mööbel ei ole hinna sees.
Kohvri kaant ehib elegantne Kalamaja stiilis uks. Kaane siseküljel akvarell aia vaatega, koos kiige ja kahe kassiga.
Kohvri mõõdud on umb 75x43x20 cm
Hind koos vannitoa sisustusega 350.- €
Transport, mööbel ja elanikud kokkuleppel lisatasu eest.


Näidis: Roheline "Kalamaja" stiilis kohvermaja
Korteris on laudpõrandad, pabertapeedid, renoveeritud aknad ja uksed, vannitoas kahhelpõrand ja peegel. Vaade avaneb lastesõbralikku hoovi viljapuude ja liivakastiga. Vaated on vahetatavad ehk omanik võib ise pilte vahetada.
Kaant ehib kahe värviga lahendatud puitukse kujutis ja sisekaanel akvarell aia vaatega.
Kohvri mõõdud umb 74x43x20 cm


Näidis: Jäneste kohver 


Selles väikeses õdusas 6 toalises korteris on heleda laminaatparketiga põrandad, osaliselt käsitsi maalitud pabertapeedid, renoveeritud aknad ja uksed, vannitoas looduslik bambustapeet ja kahhelpõrand. Akendest avaneb vaade talvisesse aeda, mida hiljem kevadisemaks toonisime.
Kaant ehivad elanike pildid ja sisustus on enamuses Sylvanian Families sarjast.
Kohvri mõõdud on umbes 71x40x20 cm